€ 290,00 € 350,90 incl BTW
Levertijd: binnen 10 werkdagen
- Razendsnelle levering
- Altijd minimaal 5 jaar garantie
- Niet goed? Geld terug!
- Uitstekende klantenservice
Vergadertafel recht met Vida 4-poots onderstel
Robuust & verstelbaar Vida 4-poots onderstel
Deze rechte vergadertafel is voorzien van het verstelbare Vida 4-poots onderstel met een stijlvolle zwarte epoxycoating (RAL 9005). De stalen poten zijn in hoogte te verstellen van 62 tot 85 cm inclusief blad, zodat jij de tafel altijd comfortabel kan afstellen. Met een stevige pootdikte van 5x5 cm en een praktische tussenbalk die tevens dienstdoet als kabelgoot, combineert dit frame design met maximale functionaliteit.
Afmeting en capaciteit
| Afmeting | Personen |
| 140x80cm | 4 personen |
Bladdikte: 2,5 cm. De meeste formaten op voorraad, levertijd zie prijsinformatie.
Productspecificaties
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Bladdikte | 2,5 cm gemelamineerd spaanplaat |
| Bladrand | PVC-stootrand |
| Bladkleuropties | Natuur eiken • Midden eiken • Bruin eiken • Hickory noten • Oxyd • Wit • Zwart • Pine • Cuando |
| Ondersteltype | Vida 4-poots |
| Onderstelmateriaal & afwerking | Staal met zwarte epoxycoating (RAL 9005) |
| Pootdikte | 5x5 cm |
| Verstelbereik hoogte | 62 – 85 cm inclusief blad |
| Tussenbalk | Ja, dient tevens als kabelgoot |
Proefstalen bestellen
Wil je zeker weten dat de midden eiken bladkleur precies past bij jouw interieur? Bestel dan zeker proefstalen voor onze bladkleuren via deze pagina. Bij aankoop van een tafel via onze website ontvang je het aankoopbedrag van de proefstalen terug.
Over KSH Kantoorspecialisten
KSH Kantoorspecialisten levert een zeer breed en diep assortiment professioneel kantoormeubilair. Wij zijn jouw one-stop-shop voor kantoorinrichting – van vergaderstoelen tot vergaderstoelen en van ergonomische bureaustoelen tot ergonomische bureaustoelen, tot moderne hoekbureaus en hoekbureaus.
✔️ Snelle levering uit voorraad
✔️ Gratis bezorging bij bestellingen vanaf € 150,-
✔️ Eigen montageservice