€ 290,00 € 350,90 incl BTW
Levertijd: binnen 10 werkdagen
- Razendsnelle levering
- Altijd minimaal 5 jaar garantie
- Niet goed? Geld terug!
- Uitstekende klantenservice
Vergadertafel recht met Vida 4-poots onderstel in wit en zwart blad 140x80cm
Strak en stabiel design met verstelbare Vida 4-poots onderstel
Deze rechte vergadertafel is uitgerust met het hoogwaardige Vida 4-poots onderstel dat voorzien is van een inbusverstelling waardoor je de hoogte eenvoudig kunt instellen van 62 tot 85 cm (inclusief blad). De standaardhoogte is 76 cm, wat een comfortabele werk- en vergaderhoogte garandeert. Dankzij de stevige 5x5 cm dikke poten met geïntegreerde kabelgoot tussen de poten combineer je een strak design met optimale functionaliteit voor jouw kantoor of vergaderruimte.
Afmetingen & capaciteit
| Afmeting | Personen |
| 120x80cm | 4 personen |
| 140x80cm | 4 personen |
| 160x80cm | 4-6 personen |
| 180x80cm | 6 personen |
| 200x80cm | 6-8 personen |
| 200x100cm | 6-8 personen |
Bladdikte: 2,5 cm. De meeste formaten op voorraad, levertijd zie prijsinformatie.
Productspecificaties
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Bladdikte | 2,5 cm gemelamineerd spaanplaat |
| Bladrand | PVC-stootrand |
| Bladkleuropties | Natuur eiken • Midden eiken • Bruin eiken • Hickory noten • Oxyd • Wit • Zwart • Pine • Cuando |
| Ondersteltype | Vida 4-poots |
| Onderstelmateriaal & afwerking | Staal met epoxycoating |
| Onderstelkleur (RAL) | Wit (RAL 9010) |
| Verstelbereik hoogte | 62 – 85 cm (incl. blad), standaard 76 cm inclusief blad |
| Pootdikte | 5 × 5 cm |
| Tussenbalk | Kabelgoot geïntegreerd |
| Bladkleur | Matzwart luxe |
| Afmeting | 140x80 cm (geschikt voor 4 personen) |
Proefstalen bestellen
Wil je zeker weten dat je kleurkeuze past? Bestel proefstalen voor onze bladkleuren via deze pagina. Bij een aanschaf op onze website ontvang je het aankoopbedrag van deze proefstalen terug.
Onderhoud van het blad
Het matzwarte blad van deze vergadertafel is vervaardigd van gemelamineerd spaanplaat met een krasbestendige antikraslaag. Je profiteert daardoor van:
Eenvoudig schoonmaken met een vochtige doek
Hoge krasbestendigheid voor intensief dagelijks gebruik
Vlekbestendigheid tegen koffie, inkt en etensresten
Kleuropties
Bladkleuren: Natuur eiken • Midden eiken • Bruin eiken • Hickory noten • Oxyd • Wit • Zwart • Pine • Cuando
Onderstelkleuren: Zwart (RAL 9005) • Wit (RAL 9010) • Aluminium (RAL 9006)
Over KSH Kantoorspecialisten
KSH Kantoorspecialisten levert een zeer breed en diep assortiment professioneel kantoormeubilair. Wij zijn jouw one-stop-shop voor kantoorinrichting – van vergaderstoelen tot kantoorkasten en van bureaustoelen tot hoekbureaus.
✔️ Snelle levering uit voorraad
✔️ Gratis bezorging bij bestellingen vanaf € 150,-
✔️ Eigen montageservice
```